Jdi na obsah Jdi na menu

Kalendář závodů

Kalendář závodů kol 2019
       
Termín závodu Název závodu Typ závodu V seriálu
St 3.dubna Celnice Silnice Goldtour
So 6.dubna Mnichov Libovolné Vrbenský dráček
St 17.dubna Celnice naopak Silnice Goldtour
So 20.dubna Karlovice Libovolné Vrbenský dráček
So 27.dubna Porubajk 2019 MTB Ostrava - Poruba
So 27.dubna Jarní klasika Silnice Jesenický šnek
So 27.dubna Velké Losiny MTB Šumperský pohár
So 4.května Ludvíkov Libovolné Vrbenský dráček
Ne 5.května Vidnava Silnice Jesenický šnek
St 8.května Rychlebská 30 MTB Jesenický šnek
Ne 12.května Jes. Magistrála MTB Jesenický šnek + Šumperský pohár
St 15.května Pekinova šestka Silnice Goldtour
St 15.května Leznické Hopan MTB Šumperský pohár
So 18.května Černý mnich Silnice Jesenický šnek
St 22.května Pekin - naopak Silnice Goldtour
St 22.května Králecký úvoz MTB Šumperský pohár
So 25.května České Petrovice MTB Jesenický šnek
Ne 26.května Karlova Studánka Libovolné Vrbenský dráček
So 1.června Vidnava Silnice Jesenický šnek
Ne 2.června Šumná jízda MTB Jesenický šnek
St 5.června Křížek Silnice Goldtour
So 8.června Slezská Harta MTB Head bike
So 15.června Mnichov - finále Libovolné Vrbenský dráček
So 15.června XC Kolšov MTB Šumperský pohár
Ne 16.června Rapotín Silnice Jesenický šnek
So 22.června Křížová stezka MTB Jesenický šnek
Ne 23.června Jamajka Silnice Jesenický šnek
St 3.července XC Mlýnky MTB Goldtour
So 6.července Šerák MTB Jesenický šnek
Ne 7.července časovka Senová MTB Šumperský pohár
So 13.července Jeřáb 1003 MTB Šumperský pohár
Ne 21.července Welzlův naraton MTB Šumperský pohár
So 3.srpna Terezín Silnice Jesenický šnek
St 7.srpna Petráky Silnice Goldtour
So 10.srpna Skřítek Silnice Jesenický šnek
Ne 11.srpna O cenu Rapotína MTB Jesenický šnek + Šumperský pohár
So 31.srpna Leština MTB Moravský bikemaraton
So 31.srpna Cena Pradědu Silnice Jesenický šnek
St 4.září Rudný Silnice Goldtour
So 7.září Zlat. Magistrála MTB Jesenický šnek
Ne 8.září Mohelnice MTB Šumperský pohár
Ne 15.září Kritérium Jeseník Silnice Jesenický šnek
St 18.září Svoboda Silnice Goldtour
So 21.září Dolní Morava MTB Jesenický šnek
Ne 22.září XC Hrabenov MTB Šumperský pohár
So 28.září MTB Jeseník MTB Jesenický šnek
       
Jesenický šnek + šneček seriál horských a silničních kol
Šumperský pohár seriál horských kol
Goldtour seriál silničních časovek Zlatohorska
Vrbenský dráček seriál dětských závodů